Stowarzyszenie Niepokonani 2012 pomaga 80-o letniej Pani Basi, która żyje w warunkach uwłaczającej ludzkiej godności.

Stowarzyszenie Niepokonani 2012 włącza się w pomoc 80-o letniej Pani Basi, która żyje w warunkach uwłaczającej ludzkiej godności. Poniżej przesyłamy link z filmem, który pokazuje skalę biedy i koszmar warunków życia Pani Basi.

Warunki Ĺźycia 80-o letniej Pani Basi.

Cytujemy fragment listu do naszego Stowarzyszenia :

" Pewnego dnia w jej domu zjawił się pewien człowiek który obiecał ,że wyremontuje jej dom żeby mogła dożyć swoich ostatnich dni w godnych warunkach ,ale jest jeden warunek musi mu ten budynek sprzedać za taką kwotę jaką on sobie zażyczy.I ona mu zaufała i to zrobiła,zamiast ciepłego i czystego domu i spokoju to kobieta przeżywa piekło,które to właściciel z zgotowuje jej codziennie !! Obecnie nie posiada  swojego kąta w swoim rodzinnym domu ,śpi na fotelu w piwnicy która nie jest ogrzewana a temperatura wewnątrz z zewnętrzną różni się tylko 4 stopniami C , w całym domu nie ma żadnego ogrzewania , jest pleśń i grzyb na ścianach ,nie ma wody brak możliwości  umycia się i wyprania swoich rzeczy , swoje potrzeby fizjologiczne załatwia do wiaderka lub idzie do dużego super marketu bo  w tym  domu nawet nie ma  toalety.Oprócz tego , właściciel dręczy ją psychicznie  zwraca się do niej jak do śmiecia. Dlatego pomóżmy tej starszej schorowanej kobiecie..."

Wszystkich, którzy mogą pomóc prosimy o wpłaty na rachunek Pani Basi, każda, nawet minimalna wpłata(np. 5 zł) pozwoli nam zapewnić tej biednej, starszej Pani godne Święta. Podajemy numer rachunku: 25 1240 4881 1111 0000 5340 7852

Czy tak można żyć?!

pani-basia-zywiec

©2021 Stowarzyszenie NIEPOKONANI 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone.