Żenujące i kompromitujące wyroki Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego we Wrocławiu w sprawach naszych Niepokonanych. Czy to początek "dobrej zmiany" w tym sądzie ?

Wojewódzki Sąd Administracyjny we Wrocławiu przestał być miejscem gdzie można liczyć na sprawiedliwe i rzetelne wyroki. W dwóch sprawach naszych Niepokonanych: Beaty Chaczko i Adama Gizickiego mieliśmy do czynienia z niekompetencją i celowym działaniem na szkodę przedsiębiorców.

Rekord łamania prawa krajowego i unijnego pobił sędzia Łoboda, sprawozdawca w sprawie o zwrot należnego podatku VAT w dniu 8 grudnia 2016 roku. Żadne dowody świadczące na korzyść Spółki nie miały dla niego znaczenia, również ustalenia ABW i Prokuratury, które stwierdziły iż towar istniał a Spółka nie uczestniczyła w wyłudzeniu podatku VAT. Wyroki Naczelnego Sądu Administracyjnego i Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości też się u sędziego Łobody nie przyjęły. Wyrok wydrukowany na zamówienie Izby Skarbowej bo pamiętajmy, iż sędzia Łoboda jest byłym naczelnikiem urzędu skarbowego we Wrocławiu, czy był członkiem PZPR, służb typu UB i SB, zadamy takie pytania bo to ważne.... Czy takie osoby jak byli pracownicy aparatu skarbowego powinny orzekać? Nie, to relikty poprzedniej epoki i złego systemu!

Poniżej przedstawiamy link do nagrania z rozprawy - tylko audio bo sędziowie wstydzili się opublikowania swojego wizerunku i nie wyrazili zgody na nagrywanie całości. Już wiemy dlaczego, kompromitacja na całego! Oceńcie sami:

Sprawa Adama Gizickiego - 08.12.2016:

[audio m4a="http://www.niepokonani2012.pl/wp-content/uploads/2016/12/Wyrok-WSA-KPP-I-2013.m4a"][/audio]

Sprawa Beaty Chaczko -  23.11.2016:

[embed]https://www.youtube.com/watch?v=joglezLOlVw&feature=youtu.be[/embed]
©2019 Stowarzyszenie NIEPOKONANI 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone.