Zapraszamy na otwarte spotkanie Stowarzyszenia Niepokonani 2012 do Ełku w dniu 25.11.2016 o godz. 18.00, ul. Wojska Polskiego 71A.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Ełku i okolic, którzy zostali pokrzywdzeni przez instytucje państwowe,  jak i tych, którzy podzielają potrzebę aktywizacji obywatelskiej inicjatywy wokół problemów związanych z funkcjonowaniem systemu administracji publicznej, samorządowej i wymiaru sprawiedliwości.

Spotkanie odbędzie się 25 listopada (piątek) o godz. 18.00 w EŁK-u lokal przy ul. Wojska Polskiego 71 A (koło ZUS-u).

Problemy powstają zawsze tam, gdzie ważne dla obywateli decyzje zależne są od decyzji urzędników, kiedy to urzędnicy wydają się nie dostrzegać związku między brakiem odpowiedzialności urzędników za popełnione błędy, a powodzeniem lokalnych firm i rozwojem regionu.  Nie możemy na to pozwolić, aby w państwie prawa obywatel pozostawał sam w walce z systemem.

Na sesji obecni będą: • Zarząd Stowarzyszenia Niepokonani 2012 • Zaproszeni samorządowcy • Zaproszeni posłowie Na sesję zapraszają: • W imieniu Stowarzyszenia Niepokonani 2012 Pełnomocnik powiatowy: Adam Waszkiewicz - tel. 791 271 077 • Asystent społeczny posła na Sejm RP Adama Andruszkiewicza: Robert Jurkowski - tel. 791 014 493

"Ludzie zawsze obarczają okoliczności winą za to, kim są. A ja nie wierzę we wpływ okoliczności. Ci, którzy do czegoś dochodzą, wstają i szukają odpowiednich okoliczności, a jeśli ich nie znajdują, sami je tworzą” Shaw George B.

©2019 Stowarzyszenie NIEPOKONANI 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone.