W dniu 3 czerwca 2016 odbyła się w Warszawie bezpartyjna manifestacja "STOP BANDYCTWU URZĘDNICZEMU!"

Dokładnie o godzinie 12.00, dnia 3 czerwca 2016 pod Sejmem RP rozpoczęła się demonstracja Stowarzyszenia Niepokonani 2012.

Na miejscu pojawiły się delegacje z różnych regionów Polski. Grono jakże zacne i przede wszystkim głośne!!! Hasło przewodnie manifestacji to "STOP BANDYCTWU URZĘDNICZEMU!". Pokazaliśmy, że jesteśmy i zbieramy siły na dużo większe zadania....

7 czerwca 2016 spotykamy się w Ministerstwem Finansów żeby porozmawiać o przyszłości finansów naszego kraju oraz o ograniczeniu patologii urzędniczych zapoczątkowanych przez poprzedni obóz rządzący PO-PSL ! Mamy nadzieję, że nasze propozycje zostaną przyjęte i wdrożone w życie. Tylko jednoznaczne odcięcie się od polityki zabijania przedsiębiorców może doprowadzić do uzdrowienia Polskiej gospodarki. Mamy 21 postulatów, o których będziemy rozmawiać.

Jeśli po rozmowach z Ministerstwie Finansów zostanie skrzywdzony choćby jeden z naszych członków uruchomimy procedurę skargi do Komisji Europejskiej. Mamy już nadany numer skargi i wystarczy jedynie przesłać udokumentowane przypadki łamania prawa przez urzędników skarbowych, celnych , komorniczych, bankowych oraz innych.  Mamy już wystarczającą liczbę podpisów i dowodów. Liczymy jednak na to, że nie będzie potrzeby procedowania skargi, nad którą pracowaliśmy od ponad dwóch lat. Liczymy na osiągnięcie porozumienia.

Niech żałują Ci, którzy nie dojechali albo dali się przestraszyć lub okłamać obietnicami bez pokrycia..... WALCZCIE RAZEM Z NAMI, BO TYLKO W GRUPIE SIŁA ! ! ! 

ZMIENIAJMY NASZĄ RZECZYWISTOŚĆ NA PRZYJAZNĄ PRZEDSIĘBIORCY I OBYWATELOWI.

stop bandyctwu urzędniczemu 03.06.2016Adam Gizicki stop bandyctwu urzędniczemu 03.06.2016zarząd SN2012 stop bandyctwu urzędniczemu stop bandyctwu urzędniczemu 03.06.2016 21 postulatów21 postulatów Stowarzyszenia Niepokonani 2012

©2019 Stowarzyszenie NIEPOKONANI 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone.