W związku z brakiem zainteresowania tematem uszczelnienia systemu podatkowego i ograniczenia patologii skarbowych ze strony Ministerstwa Finansów wkraczamy w kolejny etap akcji "STOP BANDYCTWU SKARBOWEMU!"

Przesyłamy w załączeniu odpowiedź Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Finansów na nasze pismo z dnia 08.03.2016: Ministerstwo Finansów odpowiedź 30.03.2016

Z przykrością stwierdzamy, że żadna dobra czy jakakolwiek inna zmiana w mentalności urzędników nie zaszła. Bandyctwo skarbowe i przestępcy wyłudzający podatek VAT mają się dobrze a przedsiębiorcy coraz gorzej. Niestety, wygląda na to że kolejny Minister Finansów nie chce szukać kompromisu z przedsiębiorcami. Zmiany na ulicy Świętokrzyskiej polegają na wymianie byłych Dyrektorów Departamentów na ich zastępców a zastępcami zostają byli dyrektorzy. Teatr tych samych aktorów wspierających wyłudzenia podatku VAT ! Nie będzie żadnego uszczelniani systemu tylko kolejne zmasowane kontrole w polskich firmach w celu uzupełnienia braków budżetowych. Urzędnicy pozostają głusi na nasze skargi i wnioski pomimo wcześniejszych obietnic i deklaracji pomocy.
W związku z powyĹźszym nasza akcja “Stop bandyctwu skarbowemu!” wkracza w etap uruchomienia procedury związanej z formalną skargą do Komisji Europejskiej. Prosimy wszystkie firmy i osoby zainteresowane przystąpieniem do petycji o zgłaszanie swojego udziału na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 18.04.2016 oraz przekazywanie powyĹźszej informacji potencjalnym zainteresowanym.
O szczegółach petycji poinformujemy zainteresowanych osobnym pismem.
Poniżej przedstawiamy korespondencję Stowarzyszenia Niepokonani 2012 z Kancelarią Premier RP i Prezydenta RP oraz Ministerstwem Finansów:
pismo Kancelaria Prezydenta 15.10.2015pismo do Prezydenta RP str.1pismo do Prezydenta RP str.2pismo do Prezydenta RP str.3pismo do Prezydenta RP str.4
©2020 Stowarzyszenie NIEPOKONANI 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone.