Kuriozalny wyrok Sądu Okręgowego w Świdnicy w sprawie Marka Kubali ! Wstyd, że tacy sędziowie orzekają !

Marek Kubala, którego życie zniszczyły błędy lub celowe działanie prokuratury i sędziów od 16 lat walczy o odzyskanie godności i straconego majątku. Oczyścił się z zarzutów karnych ale walczy również o majątek stracony w wyniku niesłusznego aresztowania.

Niestety, Sąd Okręgowy w Świdnicy w dniu 04.02.2016 po raz kolejny udowodnił, że tam nie znajdzie sprawiedliwości. Z żądanych prawie 50 milionów złotych sąd orzekł 89 tysięcy! Wspomnieć należy, że same długi z odsetkami wynikające z upadłości firmy to ponad 10 milionów złotych!

Takiego widowiska "drukowania wyroków" i niekompetencji sędziów oglądamy, niestety w naszym kraju zbyt wiele. Czas na głębokie reformy systemu sądownictwa i prokuratur. Pora na kary dla osób odpowiedzialnych za celowe niszczenie polskich przedsiębiorców!

Stowarzyszenie Niepokonani 2012 będzie z Markiem Kubalą(bo to przecież jeden z nas i jeden z naszych założycieli) do końca, do pomyślnej apelacji. Sąd Apelacyjny we Wrocławiu już raz pokazał, że Sąd Okręgowy w Świdnicy nie potrafi rzetelnie orzekać a mimo to sąd ten ma swoje, nielogiczne i bezprawne tory procedowania.

Poniżej więcej materiałów o sprawie:

[embed]https://www.youtube.com/watch?v=iVy06jwvSvw[/embed] Marek Kubala w Radio Wrocław Marek Kubala w Onet.pl Poniżej odpowiedź Marka Kubali na pomówienia sędziego: Marek Kubala pozew o ochronę dóbr 15.02.2016Marek Kubala skarga do Krajowej Rady Sądownictwa 15.02.2016Marek Kubala skarga do Krajowej Rady Sądownictwa 15.02.2016 cd.
©2019 Stowarzyszenie NIEPOKONANI 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone.