Pani Maria Jędrzejczyk i Leszek Szymkowicz w programie Państwo w Państwie w dniu 07.02.2016.

Nasza Niepokonana, Pani Maria Jędrzejczyk z Legnicy będzie po raz kolejny gościć będzie w programie Państwo w Państwie w dniu 07.02.2016 o godz. 19.30.

Jeszcze w latach 90 pani Maria dostała pozwolenie na budowę wielopiętrowego domu. Na dole chciała prowadzić działalność gospodarczą a u góry mieszkać razem z rodziną. Niestety po kilku latach urzędnicy Nadzoru Budowlanego zaczynają jej robić problemy. Przez łącznie 14 lat blokują dokończenie tej inwestycji budowlanej i nakazują jej wyburzenie ostatniego piętra.

Sprawa Pani Marii była już prezentowana w programach w dniach: 03 stycznia 2016 oraz 22 września 2013 roku i między innymi dzięki wielkiemu zaangażowaniu Programu "Państwo w Państwie" została szczęśliwie zakończona! Wielkie podziękowania dla kolegów z redakcji za pomoc i wsparcie !

Prawomocnym wyrokiem Naczelnego Sądu Administracyjnego ze stycznia 2016 roku Pani Maria zakończyła wieloletnią gehennę i w końcu rozwiąże swoje problemy finansowe.

Stowarzyszenie Niepokonani 2012 i program Państwo w Państwie jako wieloletni partnerzy pomagają wszystkim potrzebującym. Nasza działalność społeczna połączona z profesjonalnym wsparciem jednego z najbardziej liczących się w Polsce mediów - Telewizji Polsat daje szansę na przywrócenie sprawiedliwości i normalności.

Program Państwo w Państwie

[embed]https://www.youtube.com/watch?v=6gEQmGvQz98&feature=youtu.be[/embed]
©2019 Stowarzyszenie NIEPOKONANI 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone.