Stowarzyszenie Niepokonani 2012 bierze udział w tworzeniu petycji do organów RP oraz organów Unii Europejskiej w zakresie działań statutowych na rzecz członków stowarzyszenia oraz obywateli RP.

Stowarzyszenie Niepokonani 2012 bierze udział w tworzeniu petycji do organów RP oraz organów Unii Europejskiej w zakresie działań statutowych na rzecz członków stowarzyszenia oraz obywateli RP. Stosowne petycje przygotowywane są m.in. w ramach projektu „Zero tolerancji wobec przestępstw przeciwko dobru wymiaru sprawiedliwości RP.” W dniu 23.11.2015r. złożono petycje skierowane do zarządzających pracami prokuratur w krakowskiej apelacji. Do Prokuratora Generalnego oraz do Przewodniczącego Krajowej Rady Prokuratury petycje dot. żądań respektowania i egzekwowania prawa w RP skierowano korespondencyjnie.

Stowarzyszenie w tworzeniu petycji współpracuje z różnymi podmiotami, przede wszystkim z organami administracji państwa w celu zapewnienia pewności i rzetelności prawnej w wystąpieniach do wszelkich władz w interesie publicznym oraz w imię dobra wspólnego obywateli RP.

Jednym z celów tworzenia i kierowania petycji przez Stowarzyszenie jest walka ze zdiagnozowaną patologią administracji Państwa. P0niżej kopie złożonych w prokuraturach petycji:

petycja prokuratura apelacyjna

petycja prokuratura okręgowa

petycja prokurator rejonowy

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy. Koordynacja projektĂłw: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
©2020 Stowarzyszenie NIEPOKONANI 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone.