Niepokonani na rozmowach dotyczących patologii skarbowych w Ministerstwie Finansów w dniu 08.07.2015

Zarząd Stowarzyszenia Niepokonani 2012 wraz z Pawłem Tanajno i Arturem Dobrowolskim został zaproszony na rozmowy do Ministerstwa Finansów w dniu 08.07.2015 o godz. 13.00. Nasze wielokrotne pisma oraz manifestacja "Stop bandyctwu skarbowemu!" zaowocowały podjęciem rozmów przez kierownictwo Ministerstwa Finansów. Ze strony Ministerstwa Finansów udział w spotkaniu wzięli:

1. Janusz Janowski

2. Artur Janiszewski

3. Jacek Skonieczny.

Po trzech godzinach rozmów i prezentacji problemów przedsiębiorców związanych z bezpodstawnym nękaniem ich przez aparat skarbowy ustalono, iż Ministerstwo Finansów pisemnie odniesie się do treści petycji. Dodatkowo, Stowarzyszenie Niepokonani 2012 jako przedstawiciel pokrzywdzonych przedsiębiorców będzie zapraszane do rozmów dotyczących naprawy systemu podatkowego i zmian w mentalności urzędników skarbowych. Czy deklaracje zostaną przekute na czyny? Liczymy, że tak. My wytrzymamy do jesieni........

Poniżej zamieszczamy treść petycji wskazującej obszary patologii skarbowych oraz sposoby jej naprawienia tak aby uczciwi przedsiębiorcy niebyli traktowani jak przestępcy we własnym kraju:

petycja Minister FinansĂłw 08.07.2015

[embed]https://www.youtube.com/watch?v=6JnSpFhqd4w[/embed]
©2019 Stowarzyszenie NIEPOKONANI 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone.