Konferencja i porozumienie organizacji zrzeszających przedsiębiorców w dniu 25.03.2015 w Warszawie.

W dniu 25.03.2015 o godz. 11.00 w Warszawie odbyła się konferencja prasowa połączona z podpisaniem porozumienia pomiędzy Stowarzyszeniem Niepokonani2012, Pracodawcami RP, Związkiem Pracodawców i Przedsiębiorców, Konfederacją Pracodawców Prywatnych Lewiatan oraz Związkiem Rzemiosła Polskiego.Celem spotkania była szeroko rozumiana integracja organizacji wspierających przedsiębiorców.

Relacja z konferencji poniĹźej:

[embed]https://www.youtube.com/watch?v=-YWaXHdjeh8[/embed]

Rozmowy w Polsat News 2 - Nieludzki fiskus - kliknij żeby obejrzeć cały materiał.

Ustalono, iż podpisane organizacje rozpoczynają współpracę pod hasłem "Wyrwij fiskusowi bat", której celem jest uzyskanie możliwie największego społecznego poparcia dla projektu nowelizacji ustawy Ordynacja Podatkowa, której ideą jest rozstrzyganie wątpliwości prawnych na korzyść podatnika - więcej o akcji na stronie: www.panstwodlaobywateli.pl

Wszystkim zainteresowanym przystąpieniem prosimy o kontakt z Adamem Gizickim, tel. 510 234 672, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. List intencyjny dostępny jest do pobrania:

 list intencyjny 25.03.2015

©2020 Stowarzyszenie NIEPOKONANI 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone.