Sesja społecznościowa w Białymstoku prowadzona przez Marię Bzurę w dniu 20.03.2015

"Problemy, jakie powstają tam, gdzie firmy zależne są od decyzji urzędników, należą do najpoważniejszych przeszkód w rozwoju gospodarczym Polski – oceniają eksperci Warsaw Enterprise Institute. Dotyczy to m.in. liczby niezbędnych zezwoleń, czasu oczekiwania na nie, systemu podatkowego i interpretacji przepisów. To problem w wielu gminach, gdzie urzędnicy wydają się nie dostrzegać związku między powodzeniem lokalnych firm i rozwojem regionu.

- Ilość pokrzywdzonych rośnie. To nas napawa smutkiem. Mimo starań dojścia do prawdy, zgłasza się do nas coraz więcej osób. Teraz mamy około 30 spraw na terenie Białegostoku, a na terenie całego regionu jest to wielokrotność tej liczby. Ale wspieramy tam, gdzie możemy i co najważniejsze z pozytywnym skutkiem – mówi nam Maria Bzura ze Stowarzyszenia „Niepokonani 2012”.

- Nie możemy na to pozwolić, aby w państwie bezprawia robiono z nami co się komu chce. Muszą być takie stowarzyszenia i takie organizacje, żeby człowiek wiedział, że nie jest sam w walce z systemem – powiedział Karol Nieciecki, który przyjechał na spotkanie Niepokonanych z Hajnówki." -więcej w linku poniżej:

Sesja Niepokonanych w Białymstoku 20.03.2015 - kliknij żeby przejść.
©2019 Stowarzyszenie NIEPOKONANI 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone.