MINISTER FINANSÓW MATEUSZ SZCZUREK WYPOWIEDZIAŁ WOJNĘ POLSKIM PRZEDSIĘBIORCOM !!!

MINISTER FINANSÓW MATEUSZ SZCZUREK W DNIU 28.01.2015 OFICJALNIE PRZYZNAŁ SIĘ DO WSPIERANIA BANDYCTWA SKARBOWEGO I WYPOWIEDZIAŁ OFICJALNIE WOJNĘ POLSKIM PRZEDSIĘBIORCOM ZWRACAJĄCYM SIĘ DO URZĘDÓW SKARBOWYCH O ZWROT NALEŻNEGO IM PODATKU VAT.

MINISTER FINANSÓW POZWOLIŁ SOBIE NA POMÓWIENIE NASZEGO KOLEGI STANISŁAWA KUJAWY UŻYWAJĄC DO TEGO PORTALU MINISTERSTWA FINANSÓW. LINK PONIŻEJ:

MINISTER FINANSÓW MATEUSZ SZCZUREK POMAWIA STANISŁAWA KUJAWĘ I WYPOWIADA WOJNĘ POLSKIM PRZEDSIĘBIORCOM

POMIMO BRAKU PRAWOMOCNYCH DECYZJI WYMIAROWYCH I WYROKÓW NIEZAWISŁYCH SĄDÓW MINISTER FINANSÓW W ORDYNARNY SPOSÓB POMAWIA I SZKALUJE PRZEDSIĘBIORCĘ, KTÓREGO APEL DO PREZYDENTA RP OBEJRZAŁO 150.000 OSÓB!

TAK OTO APARAT SKARBOWY NA CZELE Z MINISTREM FINANSÓW STARA SIĘ ZASTRASZYĆ POLSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW WYGRYWAJĄCYCH Z NIMI W SĄDACH ADMINISTRACYJNYCH Z  - BRAWO PANIE MINISTRZE ZA METODY ZAPOŻYCZONE ZE STAREJ UB-ecji! CO PAN Z TEGO MA WYPADAŁOBY ZAPYTAĆ?!

KONFERENCJA PRASOWA STANISŁAWA KUJAWY, NA KTÓREJ PRZEDSTAWIA WSZYSTKIE CIEMNE STRONY BANDYCTWA SKARBOWEGO I "BIZNESOWYCH POWIĄZAŃ":

KONFERENCJA STANISŁAWA KUJAWY

POMYŚLMY ŻEBY PO WYBORACH ROZLICZYĆ WSZYSTKICH KTÓRZY ZNISZCZYLI SETKI POLSKICH FIRM, MINISTRA FINANSÓW, GENERALNĄ INSPEKTOR KONTROLI SKARBOWEJ, DYREKTORÓW IZB SKARBOWYCH I URZĘDÓW KONTROLI SKARBOWEJ I NACZELNIKÓW URZĘDÓW SKARBOWYCH. BEZ GŁĘBOKICH ZMIAN KADROWYCH I STRUKTURALNYCH BĘDZIE NAM BLIŻEJ BIAŁORUSI NIŻ EU....

KONTAKT DO STANISŁAWA KUJAWY:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

©2020 Stowarzyszenie NIEPOKONANI 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone.