Biblioteka Niepokonanych

biblioteka

Biblioteka Niepokonanych to miejsce gdzie dzielimy się naszą wiedzą. Zasoby biblioteki będą tym większe, im większe będzie zaangaĹźowanie nas wszystkich do udostępniania wyroków, postanowień, decyzji, pism, wniosków, itp.

Ta składnica wiedzy pochodzi od nas wszystkich. To nasze sprawy, nasze wyroki i nasz trud w walce o sprawiedliwość spowodował, Ĺźe dziś moĹźemy tą wiedzą dzielić się z innymi. Nabyta wiedza i wydane pieniądze zostają spoĹźytkowane dla dobra wszystkich, którzy potrzebują pomocy.

Biblioteka podzielona jest na segmenty tematyczne:

  1. Prawo karne.
  2. Prawo administracyjne.
  3. Prawo cywilne.
  4. Prawo międzynarodowe.
  5. Sprawy róĹźne.

Dostępne będą wyroki sądów, postanowienia, decyzje oraz wzory skarg i pisma w konkretnych tematycznie sprawach. Pełny dostęp do bazy wiedzy otrzymają wszyscy aktywnie działający i wzbogacający bibliotekę członkowie Stowarzyszenia Niepokonani 2012.

Zapraszamy równieĹź do lektury naszej książki dostępnej bezpłatnie na stronie: http://biblioteka-niepokonani.pl/

Dostęp do Biblioteki dostępny jest wyłącznie dla członków Stowarzyszenia Niepokonani 2012 posiadających nadany login i hasło. W przypadku zainteresowania dostępem prosimy o kontakt z sekretariatem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

©2021 Stowarzyszenie NIEPOKONANI 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone.